T448.1001 také T448.0605 a 741.001 (ex.740 605,ČKD 9924/1977) Brno-výstaviště 24-9-97

740 ??? Praha-Libeň-právě přijely z ČKD

740 009p (ČKD-9940/1977) Euronaft Trzebinia,Petrovice u Karviné 6-10-2011

740 016 (ČKD 9947/1977) původně export Polsko, Žilina,Lokotrans Slovakia 28-7-07

740 032 (T448P_032-ČKD 9963/1977) Brno-Dolni 5-5-2016

740 037 (ČKD 10417/1978) původně export Polsko, Lokotrans Slovakia 6-7-09

T448 p044 (ČKD10424/1978) ŽOS Zvolen,pronájem PSŽ 8-2-2011

740 044-3 (ČKD-10424/1978)Central Railways, Trnava,2-10-2011

T448 p049 (ČKD-10429/1978) ŽOS Zvolen,pronájem PSŽ 8-2-2011

740 049-2 (ČKD-10429/1978) PSŽ,Košice 24-7-2015

740 067-4 (T448p.067-ČKD 11277/1979) Brno-Dolní, ex. Polsko 29-5-2013

740 067-4 (T448p.067-ČKD 11277/1979) Lokotrans,Střelice ex. Polsko 12-12-2013

740 083-1P (T448p-083-ČKD 11293/79) Střelice 31-7-2015

740 107-8p (T448p_107-ČKD 12265/84) Střelice 31-7-2015

740 109p (ČKD-12267/1984) Euronaft Trzebinia,Petrovice u Karviné 6-10-2011

740 118-5p (T448p-118-ČKD 14212/86) Střelice 31-7-2015

740 159 (T448p.159-ČKD-15319-1989) Pol-Miedź Trans Polkowice, Lichkov-Medzilesie 1-4-2010

740 301 (reko JLS 124/2001,ex.740 768 ČKD 12225/1983 )OKDD Kladno-Dubí 28-4-2006

740 304 (reko JLS ,ex 740 423 ) OKDD , Kladno-Dubí 1-6-2007

740 306-6 AWT,Plzeň 26-10-2016

740 308 (reko ČMKS ,ex 740 502 )VČS Tmaň 9-10-2010

740 309 (reko ČMKS ,ex 740 544 ) Vítkovice 1-5-2007

740 312-4 (reko ČMKS ,ex 740 577 ) OKDD,Kladno-Dubí 18-1-2009

740 312-4 (reko ČMKS ,ex 740 577 ) AWT,Zárubek 29-5-2012

740 314-0 (reko ČMKS ,ex 740 596 ) AWT Kladno-Dubí 13-11-2010

740 314-0 (reko ČMKS ,ex 740 596 ) AWT,Plzeň-hln. 7-4-2013

740 314-0 (reko ČMKS ,ex 740 596 ) AWT,Plzeň-hln. 12-5-2013

740 315-7 (ex.740 530) Vítkovice 4-11-2008

740 316 (ex. 740 578) KDC Beroun 12-4-2011

740 317-3 (reko ČMKS ,ex 740 526 ) Vítkovice 1-5-2009

740 318-1 (reko ČMKS ,ex 740 531) OKDD,Kladno-Dubí 18-1-2009

740 318-1 (reko ČMKS ,ex 740 531) OKDD,Kralice nad Oslavou 11-4-2009

740 319 (reko ČMKS ,ex 740 580 ) OKDD,Kladno-Dubí 17-3-09

740 319 (reko ČMKS ,ex 740 580 ) OKDD,Kladno-Dubí 16-4-09

740 320 (reko ČMKS ,ex 740 589 ) OKDD,Kladno-Dubí 16-4-09

740 321 (reko ČMKS ,ex 740 706 ) OKDD,Jihlava 12-3-09

740 322 (reko ČMKS ,ex 740 566) OKDD,Jihlava 12-3-09

740 322 (reko ČMKS ,ex 740 566) AWT Dětmarovice 30-1-2011

740 323 (reko ČMKS ,ex 740 537) SD-KD Bílina 12-09

740 323 (reko ČMKS ,ex 740 537) AWT Kladno-Dubí 27-3-2011

740 326-4 Čepro,Šlapanov 29-9-2016

740 401-5 (T448.0901-ČKD 14179/1986) OKDD, Opatovice nad Labem 10-8-06

740 401-5 (T448.0901-ČKD 14179/1986) AWT,Ostrava 1-5-2013

740 401-5 (T448.0901-ČKD 14179/1986) AWT Kralupy 26-10-2014

740 404-9 (T448.0904-ČKD 14202/1986) OKDD a 740 845 OKDD,Kladno-Dubí 7-3-2009

740 404-9 (T448.0904-ČKD 14202/1986) AWT a 740 414 (T448.0914-ČKD 14755/1987) AWT Kralupy 29-10-2010

740 404-9 (T448.0904-ČKD 14202/1986) a 740 422 (T448.0922-ČKD 14763/1987) AWT Kralupy 20-3-2011

740 404-9 (T448.0904-ČKD 14202/1986) AWT Kralupy 25-4-2011

740 406 (T448.0906-ČKD 14204/1986) KDŽ, Železárny Králův Dvůr Beroun 23-2-06

740 407-2 (T448.0907-ČKD 14205/1986) OKD Vrútky 29-5-2010

740 407-2 (T448.0907-ČKD 14205/1986) AWT,Kralupy 20-5-2013

740 408 (T448.0908-ČKD 14206/1986) Českomoravský cement, Blažovice 12-7-02

740 408-0 (T448.0908-ČKD 14206/1986) Českomoravský cement,Mokrá 29-2-2012

740 410 (T448.0910-ČKD 14208/1986) a 740 824 (T448.0824 - ČKD 12819/1984) Unido,Kralupy n.Vlt. 4-11-10

740 413-0 (T448.0913-ČKD 14211/1986) LTE Slovakia,Bratislava-Petržalka 6-10-2011

740 413-0 (T448.0913-ČKD 14211/1986) LTE Slovakia,SETUZA Ústí nad Labem 5-11-2013

740 413-0 (T448.0913-ČKD 14211/1986) LTE Slovakia,SETUZA Ústí nad Labem 5-11-2013

740 413-0 (T448.0913-ČKD 14211/1986) LTE ,Ústí nad Labem 21-12-2015

740 414 (T448.0914-ČKD 14755/1987) OKDD a 460 OKDD, Praha-Libeň 25-8-04

740 417 (T448.0917-ČKD 14758/1987) Větřní,Jihočeské Papírny 11-3-03

740 417 (T448.0917-ČKD 14758/1987) Ostrava-Kunčice,Nová huť 19-4-06

740 418 (ex.T448.0918-ČKD 14759/1987) Třinec Železárny 27-5-2010

740 419-7 (T448.0919-ČKD 14760/1987) areál Barvy -Laky,Praha-Štěrboholy 28-1-05

majitel loko - Kovošrot Praha

740 419-7 (T448.0919-ČKD 14760/1987) Kovošrot Praha-Hostivař 25-7-06

740 419-7 (T448.0919-ČKD 14760/1987) areál Barvy Laky, Praha-Šterboholy

majitel loko - Kovošrot Praha

740 419-7 (T448.0919-ČKD 14760/1987) Kovošrot Praha-Hostivař 16-9-2003

740 420 (T448.0920-ČKD 14761/1987) Cerhenice, ŽZO 6-8-05

740 421 (T448.0921 - ČKD 14762/1987) Praha-Zlíčín,Siemens 2-11-03

740 422-1 (T448.0922-ČKD 14763/1987) OKDD, Praha-Malešice 9-1-2005

740 422-1 (T448.0922-ČKD 14763/1987) a 740 404 (T448.0904-ČKD 14202/1986) AWT, Kralupy 20-3-2011

740 422-1 (T448.0922-ČKD 14763/1987) a 740 424 AWT, Kralupy 10-7-2014

740 423 (T448.0923-ČKD 14764/1987) OKDD, Kolín 18-11-05

740 424 (T448.0924-ČKD 14765/1987) a

740 422 (T448.0922-ČKD 14763/1987) OKDD, Praha-Malešice 1-3-06

740 424 (T448.0924-ČKD 14765/1987) OKDD, Kralupy nad Vltavou 1-6-07

740 424 (T448.0924-ČKD 14765/1987) AWT,Kralupy 5-7-2011

740 424 (T448.0924-ČKD 14765/1987) a

740 422 (T448.0922-ČKD 14763/1987) AWT, Kralupy 11-7-2011

740 425-4 (T448.0925-ČKD 14766/1987) AWT, Trenčín 4-8-2011

740 425-4 (T448.0925-ČKD 14766/1987) AWT a 740 746 AWT,Kralupy 11-1-2012

740 426-2 (T448.0926-ČKD 14767/1987) a 424 OKDD,Kralupy 10-1-09

740 426-2 (T448.0926-ČKD 14767/1987) a 443 OKDD,Kladno 18-1-09

740 426-2 (T448.0926-ČKD 14767/1987) a 740 819-8 AWT Roztoky 4-4-2014

740 429 (ex T448.0929-ČKD 14770/1987) TSS,Šumperk 18-7-08

740 429 (ex T448.0929-ČKD 14770/1987) TSS,Mosty u Jablunkova 8-5-09

740 434-6 (ex T448.0934 - ČKD 14775/1987) Českomoravský cement, Brno Lokomont 18-4-2006

740 434-6 (T448.0934-ČKD 14775/1987) Střelice 7-4-2009

740 434-6 (T448.0934-ČKD 14775/1987) Českomoravský Cement, Beroun 7-12-2016

740 437 (T448.0937 - ČKD 14778/1987) Viamont, papírna Štětí 1-7-08

740 442 (T448.0942 - ČKD 15296/1988) OKD,Ostrava 14-6-05

740 443 (T448.0943 - ČKD 15297/1988) OKDD a 456 OKDD, Praha-Strašnice 3-5-06

740 443 (T448.0943 - ČKD 15297/1988) a 426 OKDD,Kladno-Dubí 18-1-09

740 444 (T448.0944 - ČKD 15298/1988) Metrans, Praha-Uhříněves 25-2-06

740 445 (T448.0945-ČKD 15299/1988) pův.Kovošrot Děčín nyní Česká lokomotivka,Praha-Letňany 2-2-05

740 445 (T448.0945-ČKD 15299/1988) Česká Lokomotivka,Velim 18-5-09

740 445 (T448.0945-ČKD 15299/1988) BFL Praha-Libeň 9-6-09

740 450 (T448.0950 - ČKD 15304/1988) OKDD,Vrbno pod Pradědem 17-7-08

740 450 (T448.0950 - ČKD 15304/1988) AWT ,Ostrava-Hl.n.14-6-2011

740 451 (T448.0951 - ČKD 15305/1988) SD, Ledvice 17-4-06

740 455 (T448.0955 - ČKD 15324/1989) OKDD,Kladno-Dubí 7-3-09

740 456 (T448.0956 - ČKD 15325/1989) a 443 OKDD, Praha-Strašnice 3-5-06

740 456 (T448.0956 - ČKD 15325/1989) OKDD,Praha-Běchovice 25-10-06

740 458 (T448.0958-ČKD 15327/1989) a 845 OKD Praha-Malešice 13-3-06

740 459-3 (T448.0959 ex.T448P-162-ČKD 15322/1989) Olomouc 6-8-2011

740 459-3 (T448.0959 ex.T448P-162-ČKD 15322/1989) IDSC Pardubice 16-1-2015

740 460 (ex T448-P.141 - ČKD 15289/1988) OKDD, Ustí nad Labem-Západ 26-2-06

740 460 (ex T448-P.141-ČKD 15289/1988) a 414 OKDD, Praha-hlavní 23-7-08

740 460 (ex T448-P.141-ČKD 15289/1988) a 837 OKDD, Roztoky 9-7-06

740 460 (ex T448-P.141-ČKD 15289/1988) a 837 OKDD Kralupy 3-6-09

740 463 (ex.T448.p015,ČKD-9946/1977) Mittal Steel Ostrava 25-5-2010

740 467 Ostrava-Kunčice,Nová huť 19-4-06

740 469-2 ŽOS,Nymburk 27-4-2008

740 469-2 Nymburk 1-8-2008

740 469-2 a 740 678 Kralupy 30-4-2015

740 503-8 (T448.0503-ČKD 8805/1973) SMD, Ostrava-Svinov 13-6-2011

740 503-8 (T448.0503-ČKD 8805/1973) SMD,Opava-Východ 18-9-2013

740 505 (T448.0505 - ČKD 8807/1973) ZZN Mělník,ex. KNKD Kladno,9-09

740 508-7 (T448.0508 - ČKD 8810/1974) SGJW ex. AVIA Letňany, Praha-Běchovice 24-11-06

740 508-7 (T448.0508 - ČKD 8810/1974) SGJW,ex. AVIA Letňany, Praha-Smíchov 27-3-08

740 508-7 (T448.0508 - ČKD 8810/1974) SGJW,Hradec Králové 22-4-10

740 508-7 (T448.0508 - ČKD 8810/1974) SGJW,Kralupy 18-7-2013

740 509-5 (T448.0509-ČKD 8871/1974) Vápenka Vitošov 2-10-2009

740 509-5 (T448.0509-ČKD 8871/1974) Svitavy,Vápenka Vitošov,ex.Rudné doly Vitošov 21-12-2009

740 509-5 (T448.0509-ČKD 8871/1974) Vápenka Vitošov,ex.Rudné doly Vitošov 10-6-2010

740 510 (T448.0510-ČKD 8872/1974) a 740 839 UNIDO,Úžice 26-2-09

740 513 (T448.0513-ČKD 8875/1974) Metrans,původně Plzeňský prazdroj, Praha-Uhříněves 25-2-06

740 514 (T448.0514-ČKD 8876/1974) Paramo,Litvínov 16-3-04

740 514 (T448.0514-ČKD 8876/1974) a 740 690 UNIDO,Kralupy 29-3-10

740 517-8 (T448.0517-ČKD 8879/1974) Škoda Plzeň 13-9-2006

740 517-8 (T448.0517-ČKD 8879/1974) a 709 513 OKDD (ex. Viamont,ex Škoda) Plzeň 7-1-10

740 517-8 (T448.0517-ČKD 8879/1974) AWT, Plzeň 21-4-2011

740 517-8 (T448.0517-ČKD 8879/1974) AWT,Praha-Holešovice 14-9-2013

740 518-6 (T448.05148-ČKD 8880/1974) IDS,Ústí nad L.-Střekov 3-7-2011

740 518-6 (T448.05148-ČKD 8880/1974) IDS,Střelice 4-6-2012

740 524 (ČKD-8886/1974) Haniska pri Košiciach 28-6-08

740 524 (ČKD-8886/1974) Progress Trading, Trebisov 5-5-2010

740 524 (ČKD-8886/1974) Progress Trading, Trebisov 5-5-2010

740 525-1 (T448.0525-ČKD 9537/1975)ex. Poldi,ex.KDŽ ENERGO, Transport servis Beroun, Králův Dvůr,10-3-2016

740 527 (T448.0527-ČKD 9539/1975)

740 527 (T448.0527 - ČKD 9539/1975) ČMKS,pronájem OKDD, Ostrava-Bartovice 19-7-05

740 529-3 (T448.0529-ČKD 9541/1975) Teplárna Příbram, ex. Diamo 19-6-2009

740 529-3 (T448.0529-ČKD 9541/1975) + 709 401-4 Lysá ,teplárna Příbram,,ex. DIAMO 14-7-2015

740 530-1 (T448.0530-ČKD 9542/1975) Ostrava-Vítkovice 83´

740 530-1 (T448.0530-ČKD 9542/1975) Vítkovice 10-8-2007

740 533 (T448.0533 - ČKD 9545/1975) Lovochemie, Lovosice,ex. Poldi Kladno 24-4-07

740 534-3 (T448.0534-ČKD 9546/1975) AWT Pardubice 11-10-2012

740 536 (T448.0536-ČKD 9548/1975) Skanska,Starý Plzenec,ex. Tatra Kopřivnice 26-5-09

740 536 (T448.0536 - ČKD 9548/1975) SKANSKA,Planá, ex.Tatra Kopřivnice 29-11-09

740 536 (T448.0536 - ČKD 9548/1975) SKANSKA,Planá,ex. Tatra Kopřivnice 29-11-09

740 540 (T448.0540-ČKD 9552/1976) US Steel, Haniska pri Košiciach 16-7-05

740 541-8 (T448.0541-ČKD9553/1976) LTE Slovakia,Děvínská Nová Ves 1-6-08

740 541-8 (T448.0541-ČKD9553/1976) a 740 711-7 740 711-7 (T448.0711-ČKD 11764/1982) LTE Slovakia,Ústí nad Labem-Sever 11-1-2012

740 541-8 (T448.0541-ČKD9553/1976) LTE Slovakia,Ústí nad Labem 2-5-2016

740 544-2 (T448.0544-ČKD 9556/1976) Vítkovice 22-9-200

740 545-9 (T448.0545-ČKD 9553/1976) Topľčany,Maxkargo,ex.Holcim SR 6-6-2005

740 545-9 (T448.0545-ČKD 9553/1976) RMLines,Kralupy 6-6-2011

740 545-9 (T448.0545-ČKD 9553/1976) RMLines,Opava-Západ 19-10-2015

740 547 (T448.0547-ČKD 9559/1976) Železárny Podbrezová 22-9-2008

740 548 (T448.0548-ČKD 9560/1976) Škoda Plzeň 4-3-03

740 548 (T448.0548-ČKD 9560/1976) Cukrovar TTD, majitel CZLoko,Dobrovice,ex Škoda Plzeň 5-8-10

740 549-1 (T448.0549-ČKD 9561/1976) původně domácí v Letovu, nyní v majetku Česká lokomotivka, Praha-Letňany, 5-8-04

740 549-1 (T448.0549-ČKD 9561/1976) původně domácí v Letovu, nyní v majetku Česká lokomotivka, Praha-Letňany 25-11-04

740 549-1 (T448.0549-ČKD 9561/1976) původně Letov, nyní v majetku Česká lokomotivka, Roztoky, v pronájmu Viamontu 22-3-06

740 551 (T448.0551-ČKD 9563/1976) OKDD, Ostrava 8-11-06

740 557-4 (T448.0557-ČKD 9569/1976) pův.Železniční stavitelství Praha,předtím Dřevokombinát Vrbno pod Pradědem, Skanska,Libčice 20-3-03

740 557-4 (T448.0557-ČKD 9569/1976) pův. Železniční stavitelství Praha,předtím Dřevokombinát Vrbno pod Pradědem, Skanska Praha-Libeň 29-6-05

740 557-4 (T448.0557-ČKD 9569/1976) SKANSKA,Praha-Bubny 20-7-07

740 557-4 (T448.0557-ČKD 9569/1976) Roztoky-Žalov 11-1-08

740 557-4 (T448.0557-ČKD 9569/1976) SKANSKA,Praha-Satalice 12-5-2015

740 558 (T448.0558-ČKD 9570/1976) oprava a prodej do Itálie,ex.UNIDO Brno 24-9-06

740 559-0 EŽ,Kladno 28-11-2016

740 561-6 (T448.0561-ČKD 9573/1976) GJW, Praha-Hloubětín 30-3-05

740 561-6 (T448.0561-ČKD 9573/1976) GJW, Praha-Hloubětín 25-9-06

740 561-6 (T448.0561-ČKD 9573/1976) GJW, Praha-Libeň 5-3-2008

740 561-6 (T448.0561-ČKD 9573/1976) GJW,Praha-Libeň 29-8-2011

740 561-6 (T448.0561-ČKD 9573/1976) GJW + 740 865 GJW,Veselí nad Lužnicí 24-8-2015

740 561-6 (T448.0561-ČKD 9573/1976) GJW,Lysá 7-5-2017

740 562 (T448.0562-ČKD 9574/1976) Čepro Šlapanov 20-8-2010

740 562 (T448.0562-ČKD 9574/1976) Čepro Šlapanov 20-8-2010

740 564 (T448.0564 - ČKD 9576/1976) Mladá Boleslav,Škoda Auto 15-3-07

740 565 (T448.0565-ČKD 9577/1976) Třinecké Železárny 19-7-05

740 565 (T448.0565-ČKD 9577/1976) Třinecké železárny 27-5-2010

740 566 (T448.0566 - ČKD 9578/1976) OKDD, Ostrava 8-11-06

740 566 (T448.0566 - ČKD 9578/1976) OKDD a 740 442 OKDD, Ostrava 13-6-05

740 567 (ex.740 547 9559/1976,ČKD-9579/1976) ŽOS Zvolen, Veľké Kostolany 10-10-2008

740 569 (ČKD-9581/1976) Bratislava-Petržalka,ex. Cement Mokrá u Brna 22-12-2010

740 573 (T448.0573 - ČKD 9590/1976) ŽDB,Bohumín 19-2-09

740 575 (T448.0575 - ČKD 9592/1976) původně Železárny Hrádek,pronájem EŽ Praha,Ostrov nad Ohří 18-7-05

740 575 (T448.0575 - ČKD 9592/1976) Praha-Malešice , majitel Železárny Hrádek,v pronájmu EŽ Praha 29-5-06

740 577-2 (T448.0578-ČKD 9595/1976) OKD,nyní 740 312 Opava-Východ 17-3-2007

740 578 (T448.0578-ČKD 9595/1976) Českomoravský cement, Nučice 1-11-05

740 578 (T448.0578-ČKD 9595/1976) Praha-Radotín,Českomoravský Cement ,provoz Lochkov 22-4-06

740 580-6 (T448.0580-ČKD 9597/1976) Vítkovice 9-5-2008

740 581-4 (T448.0581-ČKD 9598/1976) DIOSS Trading, VTŽ Chomutov 3-2-2016

740 582 (T448.0582-ČKD 9599/1976) Lovochemie,Lovosice 16-4-10

740 582 (T448.0582-ČKD 9599/1976) Lovochemie,Lovosice 16-4-10

740 585-5 (T448.0585-ČKD 9904/1976) Czech Coal ,Čepirohy 10-6-09

740 585-5 (T448.0585-ČKD 9904/1976) Czech Coal,Líšnice 4-11-10

740 585-5 (T448.0585-ČKD 9904/1976) Czech Coal, E2 Líšnice 21-11-2011

740 587-1 (T448.0587-ČKD 9906/1976) OKDD Jihlava 7-4-06

740 587-1 (T448.0587-ČKD 9906/1976) OKD,Ostrava-důl Zárubek 8-7-2005

740 588 (T448.0588-ČKD 9907/1976) původně ZVVZ Milevsko,předtím ještě Uhelné sklady Praha-Ruzyně, Zábřeh na Moravě,ŽS Brno 4-11-03

740 591-3 (T448.0591-ČKD 9910/1976) Silon Planá nad Lužnicí 25-11-2011

740 593-9 (T448.0593-ČKD 9912/1976) ŽDB,Opava-Východ 3-2007

740 595 (T448.0595-ČKD 9914/1976) (BRKS ?) Bratislava 6-3-07

740 596-2 (T448.0596-ČKD 9915/1976) OKD,Ostrava 7-2005

740 597-0 (T448.0597-ČKD 9916/1976) SMD Opava-Východ 2002

740 597-0 (T448.0597-ČKD 9916/1976) SMD,Opava-Východ 18-9-2013

740 598-8 (T448.0598-ČKD 9917/1976) Městec Králové 22-5-2007

740 599-6 (T448.0599-ČKD 9918/1976) ČEZ,Elektrárna Mělník 14-5-2014

740 600-2 (T448.0600-ČKD 9919/1976) Mittal Ostrava-Kunčice 9-7-2010

740 601 (T448.0601-ČKD 9920/1976) pův.Chemické závody Sokolov, Praha-Běchovice 9-6-05

740 601 (T448.0601-ČKD 9920/1976) pův.Chemické závody Sokolov ,Praha-Běchovice 24-5-07

740 603-6 (T448.0603-ČKD 9922/1977) Neos, Praha-Malešice,ex.Stavoservis 25-7-05

740 603-6 (T448.0603-ČKD 9922/1977) Neos,Praha-Malešice,ex. Stavoservis 8-8-07

740 603-6 (T448.0603-ČKD 9922/1977) Vrútky 3-6-2012

740 604-4 (T448.0604-ČKD 9923/1977) OKDD a 740 819 OKDD Praha-Bubny 15-8-07

740 604-4 (T448.0604-ČKD 9923/1977) OKDD,Praha-Malešice 16-4-08

740 604-4 (T448.0604-ČKD 9923/1977) AWT Březhrad 7-11-2011

740 607 (T448.0607-ČKD 9926/1977) UNIDO,ex Chemopetrol Litvínov č.117

740 607 (T448.0607-ČKD 9926/1977) UNIDO-Kaučuk Kralupy,ex Chemopetrol Litvínov č.117

6-11-08

740 607 (T448.0607-ČKD 9926/1977) UNIDO,Úžice,ex Chemopetrol Litvínov č.117

9-12-08

740 607 (T448.0607-ČKD 9926/1977) UNIDO,Úžice,ex Chemopetrol Litvínov č.117

9-12-08

740 608 (T448.0608-ČKD 9927/1977) TSS Hranice na Moravě,ex BSS Metaco Brandýs n. L.ex Stavoservis Praha ex Barvy - laky 21-9-10

740 609 (T448.0609-ČKD 9928/1977) původně ČKD Praha, Kolín,EŽ Praha 9-2-04

740 609 (T448.0609-ČKD 9928/1977) EŽ, Mohelnice Praha,ex ČKD Praha 7-06

740 613 (T448.0613-ČKD 10374/1978) Holcim Prachovice,ex Vápenka Kunčice 3-8-09

740 615 (T448.0812-ČKD 12807/1984) ČMŽO Přerov 25-5-2011

740 616 (T448.0616-ČKD 10377/1978) ČKD Hradec Králové 9-6-06

740 618-4 (T448.0618-ČKD 10379/1978) Ostrava 84´

740 618-4 (T448.0618 - ČKD 10379/1978) OKDD Olomouc 2-8-2006

740 618-4 (T448.0618 - ČKD 10379/1978) AWT a 742 507 AWT,Kralupy 8-6-2015

740 619 (T448.0619-ČKD 10380/1978) pův.Cementárna Prachovice ,GJW, Praha-Strašnice n.n.24-9-03

740 619 (T448.0619-ČKD 10380/1978) GJW,pův.Cementárna Prachovice,Pyšely 25-11-07

740 621-8 (T448.0621-ČKD 10382/1978) Žďár nad Sázavou,ex.ŽDAS 8-10-2003

740 621-8 (T448.0621-ČKD 10382/1978) BFL, Roztoky-Žalov ,ex. ŽĎAS 14-4-2008

740 621-8 (T448.0621-ČKD 10382/1978) BFL,Děčín-západ ,ex. ŽĎAS 2-12-2016

740 622-6 (T448.0621-ČKD 10382/1978) OKD Ostrava-Svinov 17-9-2007

740 625 (T448.0625-ČKD 10386/1978) Česká Třebová,Holcim Prachovice 5-4-06

740 625 (T448.0625-ČKD 10386/1978) Holcim Prachovice 3-8-09

provozovatel dráhy Trans +

740 630 (T448.0630 ČKD-10391/1978) Volkswagen,Bratislava 26-8-2008

740 631-7 (T448.0631-ČKD 10392/1978) Vítkovické železárny, Příbor 28-3-07

740 631-7 (T448.0631-ČKD 10392/1978) Vítkovice-železárny 21-9-10

740 631-7 (T448.0631-ČKD 10392/1978) Vítkovice-železárny 1-5-2014

740 631-7 (T448.0631-ČKD 10392/1978) Vítkovice doprava,Opava 8-1-2015

740 632-5 (T448.0632-ČKD 10393/1978) Vítkovice-železárny 21-9-10

740 632-5 (T448.0632-ČKD 10393/1978) Vítkovice-železárny 1-5-2012

740 634 (T448.0634 ČKD-10395/1978) ČKD,Kutná Hora 2-2-04

740 634 (T448.0634 ČKD-10395/1978) Lokotrans Děčín,ex ČKD Kutná Hora 1-12-2010

740 634 (T448.0634 ČKD-10395/1978) Lokotrans Děčín,ex. ČKD Kutná Hora 1-12-2010

740 638-2 (T448.0638-ČKD 10399/1978) AWT,Česká Třebová 13-9-2013

740 638-2 (T448.0638-ČKD 10399/1978) AWT,Opava 20-4-2015

740 640 (T448.0640-ČKD 10401/1978) DIOSS,Chomutov 29-1-09

740 641-6 (T448.0641-ČKD 10402/1978) US Steel, Haniska pri Košiciach 16-7-2005

740 641-6 (T448.0641-ČKD 10402/1978) SŽDS,Kúty 4-7-2010

740 641-6 (T448.0641-ČKD 10402/1978) SŽDS, Nymburk 10-5-2013

740 642 (T448.0642-ČKD-10403/1978) Energaspol Trmice,Elektrárna,ex. Palivový kombinát 14-6-05

740 642 (T448.0642 ČKD-10403/1978) ŽOS Zvolen,ex.Energaspol Trmice,Elektrárna,ex. Palivový kombinát 17-3-2010

740 644 (T448.0644-ČKD 10405/1978) Prostějov,DT Vyhýbkárna a mostárna

740 644 (T448.0644-ČKD 10405/1978) DT Vyhýbkárna a mostárna Prostějov 28-6-06

740 645 (T448.0645-ČKD 10406/1978) SMD,Ostrava,ex VIAMONT,ex MS Unikov Ostrava 14-5-07

740 645 (T448.0645-ČKD 10406/1978) SMD,Ostrava,ex VIAMONT,ex MS Unikov Ostrava 14-3-2011

740 647-3 (T448.0647-ČKD 10407/1978) KDS,Dobrovice ,ex. TOS Varnsdorf 6-6-2016

740 647-3 (T448.0647-ČKD 10407/1978) KDS Kldano,ex. TOS Varnsdorf 8-2-2017

740 651 (T448.0651 ČKD-10412/1978) Metrans,Praha-Uhříněves

740 653 (T448.0653-ČKD 11300/1979) Opatovice nad Labem,elektrárna 20-2-06

740 655-6 (T448.0655-ČKD 11242/1979) EŽ,Česká Třebová 13-5-2009

740 655-6 (T448.0655-ČKD 11242/1979) EŽ Čerčany,ex.Severočeské doly,Chomutov-Doly Bílina-č. 224, Úpravna uhlí Ledvice 13-6-09

740 656 (T448.0656-ČKD 11243/1979) Česká lokomotivka-prodej do SRBSKA 2002,ex. MUS Most, důl Ležáky, č. 225 Kolín 02

740 656 (T448.0656-ČKD 11243/1979) Srbsko,ex. MUS Most, důl Ležáky, č. 225 10-5-02

740 657-2 (T448.0657-ČKD 11244/1979) Lokotrans,Bohumín,ex.DIAMO Příbram 25-5-2010

740 657-2 (T448.0657-ČKD 11244/1979) Lokotrans,Špičák 17-3-2015

740 657-2 (T448.0657-ČKD 11244/1979) Klatovy 14-9-2015

740 658-0 (T448.0658-ČKD 11245/1979) Timos, Nymburk,ex MUS Most, důl Ležáky-č.227 ,5-05

740 658-0 (T448.0658-ČKD 11245/1979) ,Česká lokomotivka, Bratislava,ex. MUS Most, důl Ležáky-č.227 2-9-05

740 658-0 (T448.0658-ČKD 11245/1979) Praha-Libeň,Česká Lokomotivka,ex MUS Most, důl Ležáky-č.227 9-11-07

740 658-0 (T448.0658-ČKD 11245/1979) Nymburk,Česká Lokomotivka,ex MUS Most, důl Ležáky-č.227 31-12-07

740 658-0 (T448.0658-ČKD 11245/1979) Česká Lokomotivka ( Viamont ) Zdice,ex MUS Most, důl Ležáky-č.227 16-4-09

740 658-0 (T448.0658-ČKD 11245/1979) Kralupy 3-4-2015

740 660 (T448.0660-ČKD 11247/1979) Vítkovice- železárny 6-8-04

740 660 (T448.0660-ČKD 11247/1979) Vítkovice-železárny 21-9-10

740 665 (T448.0665-ČKD 11252/1979) Viamont, Praha-Strašnice 21-10-05

740 665 (T448.0665-ČKD 11252/1979) Viamont, Praha-Strašnice 21-10-05

740 666 (T448.0666-ČKD 11253/1979) SMZ Jelšava 20-4-2011

740 667 (T448.0667-ČKD 11254/1979) Plzeň ,ex.EXIMOS-Sklopísek Střeleč 28-8-08

740 668-9 (T448.0668-ČKD 11255/1979) a 740 578 (T448.0578-ČKD 9595/1976) Lomy Mořina a Transport servis Beroun, Nučice 8-11-05

740 668-9 (T448.0668-ČKD 11255/1979) Lomy Mořina, Nučice 22-6-09

740 668-9 (T448.0668-ČKD 11255/1979) Lomy Mořina, Nučice 2-5-2012

740 668-9 (T448.0668-ČKD 11255/1979) Lomy Mořina, Nučice 1-2-2017

740 670 (T448.0670-ČKD 11257/1979) Modrá,ex EXIMOS-Sklopísek Střeleč,ex.AZNP Mladá Boleslav ,740 667 Zelená Chomutov 27-4-07

740 671 ((T448.0671-ČKD 11258/1979) ŽBC Hrádek u Rokycan, železárna 9-9-03

740 672 (T448.0672 ČKD-11259/1979) ČMKS,ex. Kovohutě Příbram, Praha-Běchovice 29-11-07

740 672 (T448.0672 ČKD-11259/1979) Kralupy,ex. Kovohutě Příbram 23-12-2010

740 673-9 (T448.0673-ČKD 11260/1979) OKDD,původně ČEZ el. Mělník,Praha-Strašnice 3-5-06

740 673-9 (T448.0673-ČKD 11260/1979) AWT Ostrava 28-5-2012

740 674 (T448.0674-ČKD 11261/1979) AWT +

740 842 (T448.0842-ČKD 13572/1984) AWT Ostrava 13-6-2011

740 674 (T448.0674-ČKD 11261/1979) AWT +

740 842 (T448.0842-ČKD 13572/1984) AWT Kralupy 11-9-2011

740 675 (T448.0675-ČKD 11262/1979) Kronospan Jihlava,bývalé Jihočeské dřevařské závody 17-6-09

740 676-2 (T448.0676-ČKD 11263/1979)FATRA,Napajedla, Opava-Východ 15-6-2008

740 676-2, 655-6, 609-3, 559-0 DKV Česká Třebová 18-12-2009

740 676-2 (T448.0676-ČKD 11263/1979)ex. FATRA Napajedla, ELZEL,Praha-Malešice 22-3-2016

740 678 (T448.0678-ČKD 11623/1980) Česká Lokomotivka,ex. Elektrárna Prunéřov 6-05

740 678 (T448.0678-ČKD 11623/1980) Česká Lokomotivka,ex ČEZ el. Prunéřov, Praha-Uhříněves 28-4-06

740 678 (T448.0678-ČKD 11623/1980) Česká Lokomotivka,Ústí nad Labem - Sever,ex. 17-4-08

740 678 (T448.0678-ČKD 11623/1980) Česká Lokomotivka,Planá,ex ČEZ el. Prunéřov, 29-11-09

740 678 (T448.0678-ČKD 11623/1980) Česká Lokomotivka,Planá,ex ČEZ el. Prunéřov, Vaňov 4-9-09

740 679 (T448.0679-ČKD 11624/1980) Kobeřice,Gybstrend 13-4-05

740 680 (T448.0680-ČKD 11625/1980) Třinecké železárny, a.s. Třinec 83´

740 680 (T448.0680-ČKD 11625/1980) Třinecké železárny 8-08

740 681-2 (T448.0681-ČKD 11626/1980) OKD,Ostrava-Kunčice 5-2006

740 681-2 (T448.0681-ČKD 11626/1980) OKD,Ostrava-Palhanec 17-9-2007

740 682-0 (T448.0682-ČKD 11627/1980) OKD,Opava-Palhanec 17-9-2007

740 682-0 (T448.0682-ČKD 11627/1980) OKD,Ostrava-důl Zárubek 27-11-2006

740 682-0 (T448.0682-ČKD 11627/1980) AWT,Praha-Holešovice 14-9-2013

740 684 (T448.0684-ČKD 11629/1980) Lokorail,Bratislava-Přístav,ex ZŤS Dubnica nad Váhom 7-8-07

740 685-3 (T448.0685-ČKD 11630/1980) OKDD Přerov Teplárna,ex.Elektrárna Poříčí 11-4-04

740 685-3 (T448.0685-ČKD 11630/1980) AWT,Ostrava 27-7-2012

740 685-3 (T448.0685-ČKD 11630/1980) AWT,Opava-Východ 16-3-2015

740 686-1 + 740 685-3 AWT,Opava-Východ 3-3-2015

740 687 (T448.0687-ČKD 11632/1980) Železniční stavby Košice,Leopoldov,ex. Škrobárna Brno 14-9-06

740 689 (T448.0689-ČKD 11634/1980) Větřní,Jihočeské Papírny 3-11-03

740 689 (T448.0689-ČKD 11634/1980) Mittal Steel,Ostrava-Kunčice,ex. Jihočeské papírny Větřní 1-5-2008

740 690 (T448.0690-ČKD 11635/1980)č.119 a 839 Unipetrol doprava,Kralupy nad Vlt. 18-11-07

740 692-9 (T448.0692-ČKD 11637/1980) KŽC ,Nymburk ex.Mostárna M.Krumlov, 2009

740 692-9 (T448.0692-ČKD 11637/1980) KŽC,Praha-Holešovice 23-9-2013

740 694 (T448.0694-ČKD 11639/1980) ČMKS Nymburk 8-5-09

740 694 (T448.0694-ČKD 11639/1980) ČMKS , Česká Třebová 16-9-09

740 701-8 (T448.0701-ČKD 11754/1981) a 740 818-0 OKDD, Praha-Karlín,nové spojení 8-12-04

740 701-8 (T448.0701-ČKD 11754/1981) OKDD,Praha-Malešice 16-4-08

740 701-8 (T448.0701-ČKD 11754/1981) OKDD,Praha-Krejcárek,budování "nového spojení" 8-12-2004

740 701-8 (T448.0701-ČKD 11754/1981) AWT Opava-východ 24-8-2011

740 702 (T448.0702-ČKD 11755/1981) Třinecké železárny 8-08

740 704-2 (T448.0704-ČKD 11757/1981) Skanska,ex. Železniční stavitelství,Brno Lokomont 23-8-2002

740 704-2 (T448.0704-ČKD 11757/1981) Skanska,ex. Železniční stavitelství, Libčice 20-3-2003

740 704-2 (T448.0704-ČKD 11757/1981) Skanska,ex. Železniční stavitelství, Praha-Libeň 24-8-2004

740 704-2 (T448.0704-ČKD 11757/1981) Skanska,ex. Železniční stavitelství, Kralupy 17-12-2005

740 704-2 (T448.0704-ČKD 11757/1981) Skanska,Kralupy 19-5-2014

740 704-2 (T448.0704-ČKD 11757/1981) Skanska,Opatovice nad Labem 2-4-2015

740 705-9 (T448.0705-ČKD 11758/1982) Lokotrans Brno pronájem asi EŽ Praha,Říčany,ex.Synthesia Pardubioce 20-7-06

740 705-9 (T448.0705-ČKD 11758/1982) BFL, v nátěru ZAPA,Velká Bystřice,ex.Synthesia Pardubice 10-11-07

740 705 (T448.0705-ČKD 11758/1982) BFL,Olomouc,ex. Synthesia Pardubice 5-4-08

740 705-9 (T448.0705-ČKD 11758/1982) Olomouc 4-10-2011

740 705-9 (T448.0705-ČKD 11758/1982) Lokotrans Brno,Valašské Meziříčí 28-2-2014

740 705-9 (T448.0705-ČKD 11758/1982) 742 616 LKTS,Opava-Západ 15-3-2017

740 818 (T448.0818-ČKD 12813/1984) OKDD v pozadí 740 707-5 (T448.0707-ČKD 11760/1982) OKDD Žilina 29-8-07

740 707-5 (T448.0707-ČKD 11760/1982) AWT Dětmarovice 3-4-2012

740 709-1 (T448.0709-ČKD 11762/1982) Teplárna Brno 23-2-2012

740 711-7 (T448.0711-ČKD 11764/1982) LTE Bratislava-Petržalka,ex.Baňa Dolina Malé Straciny 10-4-08

740 711-7 (T448.0711-ČKD 11764/1982) a 740 541-8 (T448.0541-ČKD 9553/1976) LTE Slovakia,Ústí nad Labem-Sever 11-1-2012

740 711-7 (T448.0711-ČKD 11764/1982) LTE,Ústí nad Labem-Vaňov 13-12-2016

740 712-5 (T448.0712-ČKD 11765/1982) a 742 616 Sudoměřice u Tábora 15-7-2015

740 712-5 (T448.0712-ČKD 11765/1982) nákladiště Palhanec 24-10-2016

740 713 (T448.0713-ČKD 11766/1982) Kronospan,Jihlava 12-3-09

740 715 (T448.0715-ČKD 11768/1982) původně MUS Důl Hrabák č.253, Kolín,loko připravená pro Srbského zákazníka 17-7-02

740 716 (T448.0716-ČKD 11769/1982) Sokolovská Uhelná,Vintířov 24-9-10

740 718 Slov-vagon, Bratislava-Petržalka 29-1-2011

740 719 (T448.0719-ČKD 11772/1982) Roztoky,Unipetrol-Kaučuk Kralupy 8-3-06

740 720-8 (T448.0720-ČKD 11773/1982) SMD,Opava-Západ 24-4-2015

740 721-6 (T448.0721-ČKD 11774/1982) původně Masokombinát Nitra, Kolín 18-12-2002

740 721-6 (T448.0721-ČKD 11774/1982) původně Masokombinát Nitra, Chládek a Tiňtera, Kadaň 3-2005

740 721-6 (T448.0721-ČKD 11774/1982) původně Masokombinát Nitra,nyní Chládek a Tintěra ,Úžice 20-5-2008

740 721-6 (T448.0721-ČKD 11774/1982) Chládek a Tintěra Březno u Chomutova,ex.Masokombinát Nitra 10-12-2008

740 721-6 (T448.0721-ČKD 11774/1982) Chládek a Tintěra,Kralupy 1-12-2015

740 722 (T448.0722 ČKD-11775/1982) BRKS,Brno-Slatina,ex.Istrochem,Chzjd Bratislava 15-8-06

740 722 (T448.0722 ČKD-11775/1982) ŽOS Zvolen,ex.Istrochem,Chzjd Bratislava 17-3-2010

740 723 (T448.0723-ČKD 11776/1982) ,O-I Manufacturing, Dubí 15-10-10

740 723-2 (T448.0723-ČKD 11776/1982) RM Lines,Litoměřice ,ex. Sklárny Dubí 12-12-2013

740 723-2 (T448.0723-ČKD 11776/1982) RM Lines + 742 515 RMLines,Opava-Východ 27-11-2015

740 727 (T448.0727-ČKD 11780/1982) Unipetrol,Nymburk 30-12-04

740 732-3 (T448.0732-ČKD 11785/1982) pův. Keramika Horní Bříza, Klášterc nad Ohří 4-06

740 732-3 (T448.0732-ČKD 11785/1982) pův. Keramika Horní Bříza, Říčany 20-7-06

740 732-3 (T448.0732-ČKD 11785/1982) Praha-Bubeneč 26-1-2014

740 736 (T448.0736-ČKD 11789/1982) OKDD,Chlumec nad Cidlinou 4-8-10

740 738-0 (T448.0738-ČKD 11791/1982) Carborundum Benátky nad Jizerou 7-2-2001

740 738-0 (T448.0738-ČKD 11791/1982) Viamont,přístav Mělník,ex.Carborundum electrite,Benátky nad Jizerou 9-2009

740 739-8 (ex T448P-111,T448.0739-ČKD 11792/1982)ex. Želba Rudňany,C.E.R., Kúty 9-8-2015

740 742-2 Želežničné Stavby Košice,Púchov 9-3-2012

740 744-8 (T448.0744-ČKD 11797/1982) Elektrárna Prunéřov

740 745 (T448.0745-ČKD 11798/1982) OKDD Praha-Běchovice 29-3-07

740 745 (T448.0745-ČKD 11798/1982) OKDD Praha-Běchovice 29-3-07

740 746-3 (T448.0746-ČKD 11799/1982) a 837 OKDD,Bílina 9-9-2006

740 746-3 (T448.0746-ČKD 11799/1982) a 837 OKDD,Praha-Hlavní n. 28-5-2008

740 746-3 (T448.0746-ČKD 11799/1982) AWT Opava-Západ 3-3-2016

740 750-5 (ex 740.602,ex T448.0750-ČKD 11803/1982) TSS,Benešov 2-5-07

740 750-5 (ex 740.602,ex T448.0750-ČKD 11803/1982) TSS,Nymburk 26-7-08

740 750-5 (ex 740.602,ex T448.0750-ČKD 11803/1982) TSS Planá u Marianských Lázní 16-2-10

740 754-7 (T448.0754 - ČKD 11807/1982) Brno-Maloměřice 12-11-2014

740 755 (T448.0755-ČKD 12212/1983) Třinecké Železárny 19-7-05

740 755 (T448.0755-ČKD 12212/1983) Třinecké železárny 8-08

740 755 (T448.0755-ČKD 12212/1983) Třinecké železárny 8-08

740 757-0 (T448.0757-ČKD 12214/1983) Velké Kostoľany 17-5-2016

740 758 (T448.0758-ČKD 12215/1983) Olomouc ,Milo 5-2-01

740 758 (T448.0758-ČKD 12215/1983) IDS Olomouc,Kúty,ex.Lukana Olomouc 12-8-08

740 759 (T448.0759-ČKD 12216/1983) pův. Biocel Paskov, Štramberk, KOTOUČ 19-4-06

740 759 (T448.0759-ČKD 12216/1983) Kotouč,Štramberk 28-3-07

740 763-8 (T448.0763-ČKD 12220/1983) IDS Říčany,ex Považský cukor Trenčinaská Teplá 2-7-07

740 763-8 (T448.0763-ČKD 12220/1983) IDS,Brno-Dolní 20-1-2012

740 763-8 (T448.0763-ČKD 12220/1983) IDSC Opava-východ 23-1-2017

740 766-1 (T448.0766-ČKD 12223/1983) AWT,Praha-Holešovice 26-2-2015

740 766-1 (T448.0766-ČKD 12223/1983) AWT,Kralupy 17-12-2015

740 770-3 (T448.0770-ČKD 12227/1983) Olomouc,Lokotrans Brno,ex.Synthesia Pardubice 1-8-05

740 770-3 (T448.0770-ČKD 12227/1983) Praha-Bubeneč,Lokotrans Brno,ex. Synthesia Pardubice 7-11-07

740 770-3 (T448.0770-ČKD 12227/1983) Lysá nad Labem 21-8-2012

740 773 (T448.0773-ČKD 12230/1983)AGC Glavunion Teplice,5-10

740 774 (T448.0774-ČKD 12231/1983) Unipetrol, Chvatěruby 28-2-04

740 774 (T448.0774-ČKD 12231/1983) UNIDO,Rosice nad Labem 26-8-10

740 774 (T448.0774-ČKD 12231/1983) a 740 410 (T448.0910-ČKD 14208/1986) UNIDO Úžice 28-3-2011

740 778-6 (T448.0778-ČKD 12235/1983) ZVVZ Milevsko 14-2-2013

740 781 (T448.0781-ČKD 12238/1983) Železárně Podbrezová,ex. Lovochemie Lovosice 20-4-06

740 ??? Železárny Podbrezová 20-4-06

740 782 (T448.0782-ČKD 12239/1983) Vápenka Čertovy schody Tmaň, Praha-Malešice 19-7-05

740 782 (T448.0782-ČKD 12239/1983) Vápenka Čertovy schody Tmaň,Lhoist Tmaň 20-2-06

740 782 (T448.0782-ČKD 12239/1983) Vápenka Čertovy schody,Tmaň 9-10-10

740 784 (T448.0784-ČKD 12241/1983) Paramo, Pardubice 9-9-05

740 784 (T448.0784-ČKD 12241/1983) UNIDO , Střeň 28-8-09

740 784 (T448.0784-ČKD 12241/1983) ,839,514 UNIDO Most 18-1-10

740 784 (T448.0784-ČKD 12241/1983) a 740 774 (T448.0774-ČKD 12231/1983) UNIDO Kralupy 8-5-2011

740 785-1 (T448.0785-ČKD 12242/1983) Vítkovice 16-3-2007

740 785-1 (T448.0785-ČKD 12242/1983) VD,Česká Třebová 20-7-2016

740 786 (T448.0786-ČKD 12243/1983) SMZ Jelšava 20-4-2011

740 787 (T448.0787-ČKD 12244/1983) pův. Precheza Přerov, Hasit, Velké Hydčice 28-7-04

740 787 (T448.0787-ČKD 12244/1983) Lokorail, Púchov,ex Hasit Velké Hydčice 16-7-09

740 788 (T448.0788-ČKD 12245/1983) AGC Teplice 5-10

740 790-1 (T448.0790-ČKD 12247/1983) a 895 Praha-Měcholupy,vlečka Kovošrot 5-7-04

740 790-1 (T448.0790-ČKD 12247/1983) ŽOS Zvolen,Rusovce 21-4-2013

740 791 (T448.0791-ČKD 12248/1983) Lovochemie,Lovosice 08

740 794-3 (T448.0794-ČKD 12251/1983) PALMA, Bratislava Předměstí 12-8-08

740 794-3 (T448.0794-ČKD 12251/1983) JUSO,Plzeň 13-3-2015

740 796 (T448.0796-ČKD 12253/1983) a 130 054 Elektrárna Prunéřov 2004

740 799-2 (T448.0799-ČKD 12256/1984) Slovnaft.Dolný Hričov 16-5-2016

740 800-8 (T448.0800-ČKD 12257/1984) pův.ZETOR Brno,nyní BFL,Praha-Bubeneč 9-6-08

740 800-8 (T448.0800-ČKD 12257/1984) Lokotrans-BFL Břeclav,ex. Zetor Brno 26-8-09

740 800-8 (T448.0800-ČKD 12257/1984) BFL/Lokotrans Brno, Kralupy,ex. Zetor Brno 3-11-09

740 800-8 (T448.0800-ČKD 12257/1984) Lokotrans-Servis,Nymburk 29-4-2016

740 801 (T448.0801-ČKD 12258/1984) OKDD, Přerov ( Precheza ) 18-9-04

740 801 (T448.0801-ČKD 12258/1984) a 312 OKDD,Kladno 18-1-09

740 803-2 (T448.0803-ČKD 12260/1984) UNIDO Kralupy,24-10-2012

740 803-2 (T448.0803-ČKD 12260/1984) UNIDO +839+824 Poděbrady 5-7-2013

740 803-2 (T448.0803-ČKD 12260/1984) + 410-6 + 824-8 UNIDO,Lysá 25-7-2015

740 804-0 (T448.0804-ČKD 12261/1984 ex. Vihorlat Snina,JUSO,Trnava 20-3-2013

740 806 (T448.0806-ČKD 12263/1984) Kobeřice,Gybstrend 13-4-05

740 807 (T448.0807 ČKD-12264/1984) Třinecké Železárny 27-5-2010

740 808-1 (T448.0808-ČKD12803/1984) Sokolovská Uhelná,Svatava 22-5-2012

740 810-7 (T448.0810-ČKD 12505/1984) ŽS,Banská Bystrica,ex.Palivový kombinát Ústí nad Labem 19-11-07

740 810-7 (T448.0810-ČKD 12505/1984) Želežničné Stavby košice,Púchov 9-3-2013

740 812 (T448.0812-ČKD 12807/1984) SD Tušimice 25-7-09

740 812 (T448.0812-ČKD 12807/1984) SD-KD Tušimice 9-1-10

740 815-6 (T448.0815-ČKD 12810/1984 OKD Ostrava 7-2005

740 818 (T448.0818-ČKD 12813/1984) a 740 707 OKDD Žilina 29-8-07

740 818 (T448.0818-ČKD 12813/1984) OKDD,Kralupy 3-1-09

740 819-8 (T448.0819-ČKD 12814/1984) a 740 604 OKDD Praha-Bubny 15-8-2007

740 819-8 a 740 426-2 (T448.0819-ČKD 12814/1984) AWT Roztoky 4-4-2014

740 821-4 (T448.0821-ČKD 12816/1984) ex. Technoplast Chropyně,Děvínská Nová Ves,21-5-2012

740 824 (T448.0824-ČKD 12819/1984) Unipetrol Kralupy-Kaučuk 8-1-05

740 824 (T448.0824-ČKD 12819/1984) a 719 Unipetrol doprava,Praha-Libeň 11-7-06

740 824 (T448.0824-ČKD 12819/1984) UNIDO, Ústí nad Labem-Střekov 17-4-08

740 830 (T448.0830-ČKD 13560/1984) Metrans, Praha-Uhříněves 25-2-06

740 831 (T448.0831-ČKD 13561/1984) Vítkovice,TMS Pardubice 21-9-10

740 832 Lhoist Tmaň 20-2-06

740 832 Vápenka Čertovy schody,Tmaň 9-10-10

740 833 Lhoist Tmaň 20-2-06

740 837-0 (T448.0837-ČKD 13567/1984) pův. KND Kladno, OKDD,Bílina 15-4-06

740 837-0 (T448.0837-ČKD 13567/1984) a 746 OKDD ,Praha-Hlavní n. 28-5-08

740 837-0 (T448.0837-ČKD 13567/1984) AWT,Roztoky 16-5-2013

740 837-0 (T448.0837-ČKD 13567/1984) a 740 404 AWT,Kralupy 8-7-2014

740 837-0 (T448.0837-ČKD 13567/1984) AWT,Ostrava 14-8-2014

740 839-6 (T448.0839-ČKD13569/1984) Unipetrol Kralupy-Kaučuk 8-1-05

740 839-6 (T448.0839-ČKD13569/1984) UNIDO a 740 510 (T448.0510-ČKD 8872/1974) UNIDO Neratovice, 24-2-08

740 839-6 (T448.0839-ČKD13569/1984) UNIDO a

740 879 (T448.0879-ČKD14157/1985) UNIDO,Úžice 9-12-08

740 839-6 (T448.0839-ČKD13569/1984) UNIDO +

740 774 (T448.0774-ČKD 12231/1983) UNIDO Kralupy 31-5-2011

740 839-6 (T448.0839-ČKD13569/1984) a 740 824 (T448.0824-ČKD 12819/1984) UNIDO,Kralupy 16-6-2014

740 841-7 (T448.0841-ČKD 13571/1984) Chemické závody Nováky 1-7-2012

740 842-0 (T448.0842-ČKD 13572/1984) OKD,Velké Hoštice 31-7-2007

740 842-0 (T448.0842-ČKD 13572/1984) AWT Dětmarovice 29-1-2011

740 842-0 (T448.0842-ČKD 13572/1984) AWT,Kralupy 22-9-2011

740 844-6 (T448.0844-ČKD 13574/1985) AWT,Ostrava-Hl.n. 14-6-2011

740 844-6 (T448.0844-ČKD 13574/1985) AWT,Třešť 22-4-2013

740 845 OKDD,Kladno-Dubí 7-3-09

740 848 pův. Keramika Horní Bříza, Praha-Uhříněves 13-5-06

740 848 KDS,Praha-Libeň 16-6-08

740 848 KDS,Praha-Malešice 11-5-09

740 848 a 874 Mirošovice 5-6-09

740 848 KDS,Kralupy 24-9-10

750 850 Českomoravský Cement,Praha-Lochkov 9-3-09

750 850 Českomoravský Cement,Praha-Radotín 10-3-09

740 851 Opatovice,elektrárna 6-05

740 852 (ČKD-13582/1985) Volkswagen 26-8-2008

740 858-6 (T448.0858-ČKD 13588/1985) Slovnaft,Dolný Hričov 17-5-2016

740 859 (ČKD-13589/1985) Železárny Podbrezová 22-9-2008

740 860 a 721 Chládek a Ťiňtěra,Kolín 27-2-04

740 860 pův. MUS, Chládek a Tiňtera, Praha-Letňany 1-05

740 861-0 (T448.0861-ČKD 13591/1985) Olomouc ,Železárny 6-6-2001

740 861-0 (T448.0861-ČKD 13591/1985) Praha-Smíchov 23-10-2009

740 861-0 (T448.0861-ČKD 13591/1985) a 740 880-8 Kralupy 7-11-2011

740 861-0 (T448.0861-ČKD 13591/1985) Lokotrans Servis,Klatovy 8-6-2015

740 862-8 (T448.0862-ČKD 13592/1985) OKD,Ostrava-Svinov 3-8-2004

740 863-6 (T448.0863-ČKD 13593/1985) a 668 Lomy Mořina 2002

740 863-6 (T448.0863-ČKD 13593/1985) Transpost servis Beroun a 740 668 Lomy Mořina zachyceno na přejezdu u obce Kuchař

740 863-6 (T448.0863-ČKD 13593/1985) Transpost servis Beroun, Praha-Běchovice,zachycena při jízdě z lakovny 31-3-2006

740 863-6 (T448.0863-ČKD 13593/1985) Transpost servis Beroun, Nučice 11-4-2006

740 863-6 (T448.0863-ČKD 13593/1985) Lomy Mořina,Nučice 1-2-2017

740 865-1 (T448.0865-ČKD 14143/1985)ex.ČKD Blansko ex.StoraEnsoTimber Ždírec, GJW,Praha-Libeň 7-7-2008

740 865-1 (T448.0865-ČKD 14143/1985)ex.ČKD Blansko ex.StoraEnsoTimber Ždírec,GJW Praha,Praha-Malešice 22-3-2016

740 866-9 (T448.0866-ČKD 14144/1985) Kotouč Štramberk 26-2-2014

740 867 Třinecké železárny 8-08

740 867 Třinecké železárny 8-08

740 868- (T448.0868-ČKD 14146/1985) LTE, Bratislava-Petržalka 2-3-2011

740 869 (T448.0869-ČKD 14147/1985) Lukana, Olomouc 21-12-00

740 869 (T448.0869-ČKD 14147/1985) Lukana, Zábřech na Moravě 30-3-06

740 869 (T448.0869-ČKD 14147/1985) IDS Olomouc 6-8-2011

740 870 BRKS,Kúty 27-8-09

740 870 (T448.0870-ČKD 14148/1985) BRKS a

740 657 (T448.0657-ČKD 11244/1979) LKTS Drahotuše 12-8-2011

740 872 VSH Trans, Turňa nad Bodvou 5-11-06

740 872 VSH Trans, Turňa nad Bodvou 5-11-06

740 873 a 037 SŽDS Horní Lideč 11-11-06

740 874 Kolín 08´

740 874 Skanska,Zdice 16-4-09

740 874 Skanska,Mirošovice 5-6-09

740 876-8 (T448.0876-ČKD 14154/1985 na loko štítek 14161) Praha-Libeň,ex. Frucona Košice nyní Lokoservis Praha v pronájmu EŽ Praha 24-1-08

740 876-8 (T448.0876-ČKD 14154/1985 na loko štítek 14161) areál KDŽ Beroun 16-1-2012

740 879 a 740 839 UNIDO,Úžice 9-12-08

740 880-0 (T448.0880-ČKD 14158/1985) Vítkovice 19-5-09

740 880-0 (T448.0880-ČKD 14158/1985) Železárny Vítkovice 3-4-2012

740 880-0 (T448.0880-ČKD 14158/1985) Železárny Vítkovice 1-5-2012

740 881 Lovochemie,Lovosice 08

740 883 LTE Bratislava-Petržalka 1-11-2007

740 884-2 (T448.0884-ČKD 14162/1986) Brno-Dolní n. 5-1-2015

740 887-5 (T448.0887-ČKD 14165/1986) OKD Opava-Východ 1-4-2007

740 888-3 (T448.0888-ČKD 14166/1986) MUS,Čepirohy 29-1-09

740 889-1 (T448.0889-ČKD 14167/1986) MUS,Čepirohy 29-1-09

740 889-1 (T448.0889-ČKD 14167/1986) Czech Coal,Čepirohy 10-6-09

740 889-1 (T448.0889-ČKD 14167/1986) Czech Coal, Líšnice 4-11-09

740 890-9 (T448.0890-ČKD 14168/1986) MUS, Most 16-3-2004

740 891-7 (T448.0891-ČKD 14169/1986) Čepro, Mstětice 13-6-2005

740 891-7 (T448.0891-ČKD 14169/1986) Čepro, Mstětice 13-6-2005

740 891-7 (T448.0891-ČKD 14169/1986) Čepro, Mstětice 30-10-2015

740 895-8 (T448.0895-ČKD 14173/1986) Kovošrot Praha,Hostivař u Barev a Laků 10-3-03

740 895-8 (T448.0895-ČKD 14173/1986) Kovošrot Praha,Šterboholy 10-3-03

740 895-8 (T448.0895-ČKD 14173/1986) a 740 790-1 Praha-Hostivař,vlečka Kovošrot 5-7-2004

740 895-8 (T448.0895-ČKD 14173/1986) Kladno 8-2-2017

740 897-4 (T448.0897-ČKD 14175/1986) Písek 16-6-10

740 898-2 (T448.0898-ČKD 14176/1986) Nové Strašecí

740 898-2 (T448.0898-ČKD 14176/1986) Kolín,Radek Šauer ( Čechomor ) 28-7-05

740 898-2 (T448.0898-ČKD 14176/1986) Grygov, Radek Šauer ( Čechomor ) 7-8-05

740 898-2 (T448.0898-ČKD 14176/1986) Praha-Vysočany, areál GJW Praha,Radek Šauer ( Čechomor ) 20-6-06

740 898-2 (T448.0898-ČKD 14176/1986) Praha-Smíchov 30-6-2013

740 899-0 (T448.0899-ČKD 14177/1986) TSR Hradec Králové 23-3-2012

740 899-0 (T448.0899-ČKD 14177/1986) Opava-východ 23-9-2013

740 899-0 (T448.0899-ČKD 14177/1986) Lokotrans Servis, Klatovy 8-6-2015

740 947-7 (T448.0947-ČKD 15301/1988) ŽOS Zvolen,Kralupy 31-5-2013

740 947-7 (T448.0947-ČKD 15301/1988) ŽOS Zvolen,Beroun 11-6-2013

740 949-3 (T448.0949-ČKD 15303/1988) Lokotrans Slovakia,742 622 Kúty 12-8-2008