710 001-9 ZSSK Bratislava hlavná st. 9-7-2007

710 001-9 ZSCS Bratislava-depo 13-3-2013

710 002-7 ZSSK Liptovský Hrádok 6-2005

710 002-7 ZSCS Žilina 11-3-2013

710 004 ŽSR 10-05

710 005-0 ŽSR Trenčianska Teplá 21-7-2005

710 005-0 ZSCS Žilina 11-3-2013

710 016-7 ZSSK Nové Zámky 13-9-2007

710 016-7 ZSCS Trenčianská Teplá 13-3-2013

710 019 (ČKD 5190/1962) Kladno, pomník 26-6-05

710 024 (ČKD 5195/1962) ČKD Kutná Hora, ex.ČSD Nymburk 3-8-09

710 029-0 (T334.0029-ČKD 5200/1962) TEES Slévárna Vsetín

710 060-5 Interma Příšovice 30-6-2011

710 061 (T334.0061-ČKD) Kralupy 15-9-1984

710 064 ZSSK,Haniska pri Košiciach 28-6-08

710 069 ZSSK Bratislava Východ 14-5-07

710 071-2 Bratislava hlavná st. 14-9-2007

710 075-3 ZSCS Spišská Nová Ves 12-3-2013

710 079-5 (T334.0079-ČKD 6654/1966)ex.Sigma Dolní Benešov, Slezsko-Moravská Dráha,Jakubčovice nad Odrou 14-5-2007

710 079-5 (T334.0079-ČKD 6654/1966)ex.Sigma Dolní Benešov, Slezsko-Moravská Dráha,Jakubčovice nad Odrou 17-9-2011

vždy na stejném místě jako před lety,pouze otočená

710 085 Bohumín 29-9-07

710 089-4 (T334.0089-ČKD 6681/1966) ex.Fruta Modřice, KPKV Brno-Dolní n. 26-4-2008

710 090-2 Suchdol nad Odrou 17-9-2011

710 097 (TSM 416-00110/1972) TSS Lovosice 28-8-06

710 101 ( 710 549 ) Vápenka Vitošov 1-5-09

710 201-5 Ostrava-Vítkovice 1-5-2017

710 403 (T334.0903-TSM 41600050/1970) Brno-Dolní, ex Union Lesní Brána Dubí 15-10-10

710 411 (T334.0911 - TSM 41600058/1970) Jihlava,Ex. Mitas Praha 12-3-09

710 420-1 (T334.0920-TSM 41600067/1970) Vrútky 1-6-2009

710 415-1 (T334.0915-TSM 41600062/1970) ex.OKD Poštorná, Teplice 18-1-2017

710 432-6 (T334.0932-TSM 41600079/1971) Chlumčany 24-6-08

710 432-6 (T334.0932-TSM 41600079/1971),Řevnice 7-12-2016

710 433-4 (T334.0933-TSM 41600080/1971) Praha-Zlíchov,výtopna ex, Tonaso Neštěmice 1-12-2008

710 433-4 (T334.0933-TSM 41600080/1971) Jaroměř ex Tonaso Neštěmice 7-10-2009

710 438 T334.0938 (TSM 41600085/1971) Cukrovar Mělník 15-2-1996

710 444-1 (T334.0944 TSM 41600091/1971) Praha-Zlíchov,výtopna ex. Intermont K.Vary 23-10-2009

710 450-8 (T334.0950-TSM 41600098/1972) Praha-Čakovice, ex Lokotrans 2-7-04

710 450-8 (T334.0950-TSM 41600098/1972) Praha-Vysočany,oprava Česká Lokomotivka, ex Lokotrans 2-7-04

710 450-8 (T334.0950-TSM 41600098/1972) Praha-Vysočany,oprava Česká Lokomotivka, ex Lokotrans 2-7-2004

710 452 Vápenka Vitošov 6-10-2011

710 454 (T334.0954-TSM 41600102/1972) Cukrovar Brodce nad Jizerou ,loko sešrotována na místě cca. 2003 15-6-91

710 455-7 (T334.0955-TSM 41600103/1972) IDS Votice 28-9-2012

710 457-3 ( 710.957-2, T334.0957-TSM 41600113/1972) Jihlava, areál Czloko ex pila Soběslav 3-8-08

710 462-3 (T334.0962-TSM 41600118/1973) Česká Kamenice 11-1-2012

710 466-6 (T334.0966) Kolín 25-10-2014

710 469-8 (ex.710.969-7ex.T334.0969-TSM 41600125/1973) ex.JIPAP, KPKV Brno-Dolní 8-12-2014

710 473-0 (T334.0973-TSM 41600129/1973) Pečky, ex Alfa Říčany 6-04

710 546-3 (T334.0546-ČKD 5755/1964) AGRO Dašice - Kostěnice,ex TMS Pardubice,ex ČKD K.Hora 3-8-09

710 554-7 (T334.0554-ČKD 5775/1964) SAXI, Stará Boleslav,ex. Cementárna Králův Dvůr,ex.NDR 7-2002

710 568-7 (T334.0568-ČKD 5789/1964) Strakonice, ex NDR 20-9-08

710 568-7 (T334.0568-ČKD 5789/1964) ČZ Strakonice,ex NDR 10-9-09

710 579-4 (T334.0579-ČKD 6339/1965) vlečka ČKD Praha,23-7-1977

710 584-4 (T334.0584 ČKD-6344/1965) Děčín Kovošrot.ex. Kovohutě Děčín 27-1-2011

710 597-6 (T334.0597-ČKD 6362/1965)ex.Kovošrot Děčín a 710 472-2 (T334.0972-TSM 41600128/1973) Cukrovar Opava-Vávrovice 20-5-2010

710 606-5 ŽSR, Šala 17-4-2012

710 607-3 (T334.0096-TSM 41600109/1972) TSS Hradec Kr. Sychrov, scan z filmového pásu Rok cca. 87-88

710 607-3 (T334.0096-TSM 41600109/1972) TSS,Nymburk 23-8-1999

710 607-3 (T334.0096-TSM 41600109/1972) ex.TSS, vrakoviště Česká Třebová 24-9-2011

710 622 (ČKD 6390/1965) ex.VÚ Bechyně 710 603 (ČKD 6368/1965) ex.Škoda Plzeň obě prodány do Srbska ,Brno-Lokomont 02

710 624-8 Ostrava

710 627 (ČKD 6410/1965) SAXI Zdice, ex Teplárna České Budějovice 3-10-10

710 645 Most-Komořany,Báňské stavby 19-2-04

710 645 Most-Komořany,Báňské stavby i po letech stále stejný stav 24-2-09

710 645 Most-Komořany,Báňské stavby i po letech stále stejný stav 24-2-09

710 647 Jeneček, Rosnička byla dříve v teplárně Holešovice,nyní je v majetku Výtopny Zlíchov 8-11-06

710 647 Praha Masarykovo n., Rosnička byla dříve v teplárně Holešovice,nyní je v majetku Výtopny Zlíchov 23-11-06

T334.648 (710 648-7 ČKD 6564/1965) TatraVagónka Poprad 2-11-2011

710 649-5 Vápenka Vitošov 6-10-2011

710 649-5 Vápenka Vitošov 2-6-2012

710 653 (T334.0653-ČKD 6569/1965) ex.Velkolom Čertovy schody, ŽOS Nymburk 30-3-2011

710 655-2 (T334.0655-ČKD 6571/1965) Alfa Plastik Bruntál,ex.HARD Jeseník 3-4-2003

710 658-6 710 837-6 (T334.0837- SMZ 580/1968) SaZ,Sázava u Žďáru 23-5-2013

710 667-7 (T334.0667-ČKD 6583/1965) SMD LD Ostrava 1-5-2010

710 670 (T334.0670-ČKD 6586/1965) Děčín, Kovošrot 27-1-2011

710 671-9 (T334.0671-ČKD 6587/1965) Královopolská strojírna Brno 17-5-2012

710 673 (T334.0673-ČKD 6589/1965) ex. MUS Komořany 187, ŽOS Nymburk 30-3-2011

710 675 (ČKD 6591/1965) Litvínov,Kovošrot ex Glavunion Teplice 1-6-05

710 678-4 Zlievareň Hronec 17-7-2010

710 680-0 Bratislava 12-8-08

710 680-0 Železničné stavitělstvo Bratislava,Děvínská Nová Ves 22-5-2012

710 682-6 OLPAS Moravia Krnov 2005

710 682-6 (T334.0682) Opava-východ,OLPAS Moravia 15-5-2010

710 682-6 (T334.0682) Opava-východ,OLPAS Moravia 5-9-2015

710 690-9 (T334.0690-ČKD 6606/1966) Ferona,Hradec Králové 5-9-2011

710 697-4 (ex 710.620-6 ex T334.0697-ČKD 6668/1966) Olpas Moravia Krnov,ex.Alcan Děčín,ex.TSS,ex.NDR 30-11-2006

710 698-2 (T334.0698-ČKD 6669/1966) Vítkovice,ex. HARD Jeseník 1-5-2012

710 713 (ČKD 6684/1966),700 058,740 656 Kombinovani prevoz, Srbsko-Bělehrad 9-5-02

710 722 (ČKD 6693/1966) KŽC,Ústí nad Labem-Sever ,ex Crystalex Nový Bor 17-4-08

710 722 (ČKD 6693/1966) KŽC,Ústí nad Labem-Sever,ex Crystalex Nový Bor 17-4-08

710 751-9 (SMZ 428/1966) Zlín Svit-BBS

710 751-9 (SMZ 428/1966) Zlín-Střed 7-7-2009

710 752-7 Kysucké Nové Mesto 30-7-2010

710 753-5 (T334.0753-SMZ 430/1966) Česká Kamenice 11-1-2012

710 762-6 (T334.0762-SMZ 495/1967) LKTS,Barum-Continental ,Púchov 6-6-2013

710 763 (SMZ 496/1967) AGRO Doudleby nad Orlicí ex Jihomoravské trubkárny Veselí nad Moravou 11-10-10

710 779 (T334.0779-SMZ 512/1967) ESAB Vamberk,Letohrad 27-9-1986

710 781-6 (T334.0781-SMZ 514/1967)ex. Cukr. Němčice na Hané,Chrudim 7-2012

710 781-6 (T334.0781-SMZ 514/1967)ex. Cukr. Němčice na Hané,JUMA Kolín 26-1-2016

710 788 (SMZ 521/1967) Kovošrot,Chomutov,ex Glavunion Teplice 24-2-09

710 788-1 Chomutov 9-11-2012

710 790 (SMZ 523/1967) TRAKCE Návsí ex Toma Otrokovice 25-5-10

710 793 (SMZ 526/1967) Keramické závody Chlumčany 21-8-08

710 794-9 (T334.0794-SMZ 527/1967) Praha-Zličín 12-2012

710 797 ( T334.0797-SMZ 0530/1967) Cerhenice VÚKV 30-12-04

710 797 (T334.0797-SMZ 0530/1967) Roztoky u Prahy 24-1-09

710 799 (SMZ 0532/1967) Havlíčkův Brod 4-7-06

710 800-4 (ex.710.636-2,ex.T334.0800-SMZ 533/1967) Brno,ex.TSS 20-2-2012

710 804-6 (710 640-4) Brno 20-2-2012

710 813-7 Brno 20-2-2012

710 827 (SMZ 0570/1968) Pečky,ex Třinecké železárny 18-6-05

710 827 (SMZ 0570/1968) Pečky,ex Třinecké železárny 15-3-08

710 833 (SMZ 576/1968) Olomouc-Černovír,exCalofrig Borovany 6-06

710 838-4 (SMZ 581/1968) Bohumín SOŽ 6-04

710 838-4 (SMZ 581/1968) Bohumín SOŽ 6-04

710 838-4 (T334.0838-SMZ 581/1968) Lokotrans,Střelice 27-1-2012

710 842-6 (SMZ 585/1968) Draslovka,Kolín 18-6-10

710 842-6 (SMZ 585/1968) ex. Draslovka,Kolín 14-3-2012

připravená šrotaci

710 844 (SMZ 587/1968) ČKD Kutná Hora 3-8-09

710 582-5 (T334.0852-SMZ 0595/1968) ex. Cukrovar Hrochův Týnec,Draslovka Kolín 29-7-2015

710 855 (TSM 41600002/1969) Cukrovar TTD,Dobrovice 5-8-10

710 855 (TSM 41600002/1969) Cukrovar TTD,Dobrovice 5-8-10

710 861(T334.0861-TSM 41600008/1969) Cukrovar Brodce nad Jizerou,loko sešrotována na místě cca 2003 14-1-91

710 866 (T334.0866 - TSM 41600013/1969) Juniormarket Kolín 26-7-2011

710 869 (TSM 41600016/1969) Lužná u Rakovníka - Muzeum,ex Čepro Třemošná 1-5-04

710 878-2 (TSM 41600025/1969) Sázava,Kavalier 4-4-2005

710 878-0 Hradec Králové 27-9-2011

710 882 (T334.0882-TSM 41600029/1969) ŽOS Nymburk 30-3-2011

710 884-8 (TSM 41600031/1969) Domes,Bylany,ex SHD Most 24-2-2009

710 884-8 (TSM 41600031/1969) DOMES Bylany,Teplice 18-1-2017

710 893 (TSM 41600040/1969) Brno,připravená na odvoz k zákazníkovy ORSATÁG - Švédsko v Lokomontu Brno,ex Gumotex Břeclav 9-00

710 894 (TSM 41600041/1970) Olomouc, teplárna 18-11-05

710 896 (TSM 41600043/1970) DBV-ITL, Praha-Libeň,ex Benzina 20-11-08

710 896 (TSM 41600043/1970) DBV-ITL,Dyko,Kolín,ex Benzina 27-2-09

710 896 (TSM 41600043/1970) DBV-ITL Kácov, ex Benzina 8-7-10

710 907 Slovensko-Leopoldov 14-9-06

T334.909 (710 409-4-TSM 41600056/1970) TatraVagónka Poprad 2-11-2011

710 913 (T334.0913-TSM 41600060/1970)ex. Velkolom Čertovy schody, ŽOS Nymburk 30-3-2011

T334.0916 Harmanec-papírny 19-6-07

T334.0921 DOLVAP,Varín 26-8-09

T334.1706 DOLVAP,Varín 26-8-09

710 reko na MPZ 40M.003 Praha-Radotín,Českomoravský cement 17-8-04

710 reko na MPZ 40M.003 ,Českomoravský cement,Beroun 6-11-2009

710 reko na MPZ 40M.003 ,Českomoravský cement,Beroun-Králův Dvůr 30-5-2011

MPZ 40M.005(ex T334.0730 - ČKD 6701/1966) Praha-Radotín,Českomoravský cement 17-8-04

MPZ 40M-007 (T334.0578-ČKD 6353/1965) Českomoravský cement Mokrá 29-2-2012