701 060-6 (ex 700.115-9,ex. T211.0115) šrot Gebeshuber Sokolnice 28-2-2012

701 067-1 (T211.1067,ex.T211.0129-ČKD 5377/1961) SSŽ Řevnice ex ČSD Zdice 1-2-06

701 067-1 (T211.1067,ex.T211.0129-ČKD 5377/1961) SSŽ Řevnice ex ČSD Zdice 13-5-06

701 069-7 Lužná u Rakovníka 28-6-08

701 069-7 Kladno,posun se salonním vozem p. Kříže 13-11-10

701 069-7 Kladno 29-4-2011

701 301-4 (ex T211.0126-ČKD 5374/1961) ACHP Sadová,ex Cukrovar Bašnice 9-11-08

701 302-2 (ex T211.0609-ČKD 4542/1959) ČMKS,Most-Kopisty, ex Strojobal Hradec Kr.24-2-09

701 304-8 (ex T211.0892-ČKD 5533/1962) Teplická strojírna 23-7-09

701 304-8 (ex T211.0892-ČKD 5533/1962) Teplická strojírna 23-7-09

701 309-7 (T211.2009,ex.T211.0919-ČKD 5574/1962) Jaroměř, ex STASIS Horní Slavkov 17-5-08

701 309-7 (T211.2009)(ex T211.0919-ČKD 5574/1962) Jaroměř ex STASIS Horní Slavkov 7-10-09

701 310-5 (T211.2010,ex.T211.0622-ČKD 4647/1959) ZMŽ,Velké Březno,ex.MUS Most-Komořany č.138, 21-2-2012

701 313-9 (ex T211.0706-ČKD 5065/1960) Teplárna Příbram 19-6-09

701 315-4 (ex T211.0791-ČKD 5390/1961) Sedlecký Kaolin, Božíčany ex. Chodos Chodov 5-10-10

701 420-2 (ex.701.620-7,ex.T211.1045,ex. T211.0120-ČKD 5334/1961) ČMC Mokrá,ex. ŽPSV lom Zárubka-Cejřov 29-2-2012

701 430-1 (ex T211.1602-T211.0067)ex.ŽS Brno, a 702 613 (ex.T212.0613-TSM 4400133/1968)ex. Ferona, Královopolská Brno 18-11-10

701 430-1 (ex T211.1602-T211.0067) ex.ŽS Brno, Královopolská Brno 18-11-10

701 430-1 (ex T211.1602-T211.0067)ex.ŽS Brno,Královopolská Brno 18-11-10

701 430-1 (ex T211.1602-T211.0067)ex.ŽS Brno, Královopolská strojírna,Brno-Královo pole 25-1-2013

701 432-7 (ex T211.0783) Rohatec ,maj. SOŽ 8-04

701 439-2 (ex T211.0163-ČKD 5588/1962) TRAKCE ,Návsí ex ČD-TD 25-5-10

701 441-8 (ex T211.0615) Army Excalibur , Přelouč 27-2-09

701 450-9 (na štítku ČKD 5371/1961) LEGIOS (LOSTR) Louny,16-8-2011

jedná se pravděpodobně o T211.0543 (701.307-4433/1958) která v Lostru také jezdila

701 450-9 (na štítku ČKD 5371/1961) LEGIOS (LOSTR) Louny,16-8-2011

jedná se pravděpodobně o T211.0543 (701.307-4433/1958) která v Lostru také jezdila

701 460-8 (ex T211.0037) Kořenov ,ex Beron Horní Řasnice 11-6-05

701 462-4 (ex T211.0019-ČKD 4427/1958) ČD-SDC

701 462-4 (ex T211.0019-ČKD 4427/1958) ČD-SDC, Praha-Běchovice 2-9-2004

701 462-4 (ex T211.0019-ČKD 4427/1958) ČD-SDC, Praha-Čakovice 5-10-05

701 463-2 (ex 701.663-7,ex 700.620-8,ex T211.0042-ČKD 4653/1959) Plzeň 7-12-2014

701.467-3 označena 701 667 ,Praha-Bubny,vagónka ATECO 10-11-2006

701 481-4 (ex T211.0159-ČKD 5570/1962) ČD-SDC, Roztoky 6-10-04

701 483-0 (ex T211.0936) Loučovice,maj. SOŽ 8-04

701 484-8 (ex.701.684-3,ex.700.690-1,ex. T211.0522-ČKD 3961/1958)ex.SOŽ, HSTrans Olomouc 5-12-2011

701 485-5 (ex 701.685-0TS remot.ex. 700.630-7ex. T211.0063-ČKD 4712/1959) DKV Olomouc

701 487-1 (ex.701.687-6,ex. T211.0154-ČKD 5547/1962) TSR Hradec Králové,ex.MTH Hradec Kr. 23-3-2012

701 487-1 (ex.701.687-6,ex. T211.0154-ČKD 5547/1962) TSR Hradec Králové,ex.MTH Hradec Králové 3-11-2015

701 506-8 (T211.1506,exT211.0695-ČKD) Kaolín Božíčany 1-6-2001

701 516-7 (ex.T211.0690-ČKD 5031/1960)

Praha-Letňany,vlečka Timos, ex Karlovarský Porcelán 5-8-04

701 518-3 Libčice,Šroubárna 22-9-04

701 519-1 (T211.1519,ex.T211.0742-ČKD 5018/1960) Kamenný Újezd 17-9-09

701 532-4 (ex.T211.0672-ČKD 4750/1960) KPL,Kamenický Šenov ex Vagónka Č.Lípa 03´

701 535-7 (ex T211.0917-ČKD 5572/1962) Brno ,ex Karlovarský porcelán 28-3-02

701 535-7 (ex T211.0917-ČKD 5572/1962) Letňany ,ex Karlovarský porcelán 5-8-05

701 535-7 (ex T211.0917-ČKD 5572/1962) Kolín, ex Karlovarský porcelán 8-10

701 535-7 (ex T211.0917-ČKD 5572/1962) Dřísy, ex Karlovarský porcelán 29-5-2011

701 540-7 Tlučná 1-4-97

701 549-8 (T211.1549ex.T211.0570-ČKD 4480/1958) ex. ČKD Hradec Kr.,Drahspol 14-8-2015

701 564-7 (T211.0709-ČKD ) Slévárna Hronec 7-9-2011

701 583-7 Hronec,Slévárna 17-7-2010

701 596-9 (T211.1596,ex T211.0797)ex. Selier a Bellot Vlašim, Brno-Dolní,Lokomont 14-10-2013

701 599-3 (ex.T211.0545-ČKD/1960) Přerov PSP ex.Topos Tovačov 8-2-2001

701 609-0 (ex.T211.0731) Cukrovar Smiřice nad Labem ex Cukr. Předměřice 9-10-97

701 611-6 (T211.1611,ex.T211.0725-ČKD 4978/1960) Vědecko-Technická společnost,Tanvald,ex.Cutisin Jilemnice 14-2-2012

701 612 (ex T211.1612, ex T211.0895) ČKD-5536/1961 SÚD Teplice 18-1-2017

701 615-7 ŽSR,Trenčianská Turna 3-12-2013

701 616-5 (ex T211.0511) Beron,Ústí nad Labem 12-1-09

701 623-1 (ex T211.0649-ČKD 4719/1959) Agropodnik Staré Místo ex. Perla Doudleby 29-7-09

701 626-4 (ex T211.0749-TSM 4300029/1967) Kněževes vlečka ,Kámen Zbraslav ex Voj.stavby Ruzyně 30-6-04

asi nesprávný štítek s výr.č...

701 626 (ex T211.0749-TSM 4300029/1967) Kámen Zbraslav,Kněževes betonárna ex Voj.stavby Ruzyně 6-9-09

asi nesprávný štítek s výr.č...

701 627-2 (ex T211.0677-ČKD Praha 4766/1960) Březnice 1-4-10

701 628-0 (T211.1628) Kávoviny Sereď 12-8-2002

701 630-6 (ex T211.0860) Česká Třebová? 93

701 635-5 ŽOS,Vrútky 27-8-09

701 638-9 (T211.1638,ex.T211.0591-ČKD 4507/1958) AGROP Slatiňany ex. Keramo Znojmo? 29-7-09

701 650-4 (T211.1650 ex. T211.0562-ČKD 4464/1958) Chrudim 7-2012

701 652-0 (T211.1652,ex.T211.0032-ČKD 4545/1959) Hexion Speciality Chemicals Sokolov,ex SETUZA,30-3-2012

701 653-8 (T211.1653 r-ex T211.0573)ex. Cukrovar Nymburk,ex. ZMŽ Zubrnice, Česká Lípa 24-3-2014

701 656-1 (701 456-6 , 700.679-4, ex T211.0624 - ČKD 4652/1959) SaZ,Sázava u Žďáru 23-5-2013

701 666-0 (T211.1666,ex.T211.0638) Měšice, ZZN 9-1-06

701 667-8 ATECO,Praha-Bubny 3-5-2013

701 668-6 (T211.1668,ex.T211.0869-ČKD 5489/1961) Písek ex. OKR-D 16-6-10

701 671-0 Cheb 16-2-10

701 674-4 (T211.1674,ex.T211.0930-ČKD 5593/1962)

Výtopna Zlíchov,ex. Betonika Lužeč naj. Viamont,Ústí nad Labem-Sever 17-4-08

701 674-4 (T211.1674,ex.T211.0930-ČKD 5593/1962)Výtopna Zlíchov, Hořovice ex. Betonika Lužec 28-1-10

701 674-4 (T211.1674,ex.T211.0930-ČKD 5593/1962)Výtopna Zlíchov,Praha-Libeň, ex. Betonika Lužec 25-2-2011

701 678-5 (ex T211.0952-ČKD 5623/1962) lihovar Vrdy ex. Cukr. Český Brod 3-8-09

701 680-1 (ex T211.0608-ČKD 4541/1959) Kadaň-Prunéřov ex. Prefa/Armabeton 4-9-09

701 680-1 (ex T211.0608-ČKD 4541/1959) Křimov 1-7-2012

701 681-9 reko JLS 98-066 zevnějšku,motor původní Tatra, ZZN Velké Meziříčí 18-11-10

při rekonsrtukci byl opět v JLS zaměněn stroj za 700 558

701 682-7 (ex.T211.0885-ČKD 5520/1962) ČKD Kutná Hora ex. ČKD Třemošnice 3-8-09

701 688-4 (T211.1688,ex.T211.0809) SMZ Jelšava 20-4-2011

701 689-2 (T211.1689 remot.,ex T211.0929-ČKD 5587/1962) Děčín 27-1-2011

701 690-0 (ex.T211.022-ČKD 4430/1958) Lysá n L. ex. Cukrovar Litol 31-7-09

701 691-8 (T211.1691 ex.T211.0526 ČKD 3965/1958) ex. Setuza ,AWT Trmice 23-1-2015

701 692-6 (ex T211.0764) Skanska, Kralupy,ex.Čeňkovské strojírny 17-12-05

701 695-9 (T211.1695,remot.ex T211.0955-ČKD 5626/1962)ex. Benzina Bohumín ,SMD Opava-Západ 3-3-2016

701 699-1 (T211.1699 ex.T211.0645 ČKD 4708/1959) Brno-Dolní n.20-1-2012

701 700-7 (T211.1700,ex.T211.0052 ČKD 4665/1959) Výtopna Zlíchov,Praha-Zlíchov ex. Tonaso Neštěmice 7-4-08

701 707-2 (ex T211.0816 ČKD 5417/1961) Kadaň-Prunéřov ,ex. Prefa 4-9-09

701 709-8 (T211.1709,ex.T211.0610-ČKD 4554/1959) PASO Brno-Modřice 27-1-2012

701 712-2 (ex T211.0785) TOS, Čelákovice 13-8-09

701 714-8 (T211.1714 remot.ex.T211.0908-ČKD 5560/1962) Slaný 5-10-2009

701 714-8 (T211.1714 remot.ex.T211.0908-ČKD 5560/1962) LVCH,Slaný 14-2-2017

701 716-3 (T211.0933) Cukrovar Předměřice nad Labem 9-10-97

701 721-3 (ex T211.0771)na vlečce ALLCAN Děčín ,ex.ŽS Brno ?, ex MUS 20-9-10

701 721-3 (ex.T211.0771,ex.ŽS Brno,ex. MUS ) Praha-Smíchov 14-12-2013

701 728-8 (ex T211.0033) Viamont, Karlovy Vary,ex Diamo Příbram 6-99

701 729-6 (ex T211.0130-ČKD 5378/1961) Česká Lokomotivka Praha-Letňany ex. Tarmac Severokámen 30-8-04

701 730-4 (T211.1730,ex.T211.0811-ČKD 5411/1961)

ZIPP,Sereď 12-8-2002

701 731-2 (ex T211.0552-ČKD 4442/1958) areál EŽ Velký Osek ex. Mlékárna Hlinsko ex Cukrovar Praha-Čakovice 5-8-09

701 733-8 (T211.1733 ex.T211.0798 ČKD-5397/1961) Šmeral Brno 20-1-2012

701 735-3 (T211.1735 ex.T211.0652-ČKD 4721/1960) Feramo Brno 20-1-2012

701 737-9 (ex 700 812) ČKD 5410/1961, Nelahozeves 25-4-10

701 742-9 (T211.1742,ex T211.0720) Brno-Dolní ex. Zelenina Praha-Ruzyně 24-9-06

701 742-9 (T211.1742,ex. T211.0720) Brno-Komárov,ex. Zelenina Praha-Ruzyně 23-2-2012

701 744-5 (T211.1744 r-ex T211.0835-ČKD 5445/1961) (nesprávně označená 700 744-6) Kovošrot,Kralupy 12-5-2011

701 745-2 (ex T211.0167) ex. Cukrovar Ovčáry, Kutná Hora-město 19-7-08

701 748-6 (ČKD 5393/1961) Tlučná 25-2-10

701 750-2 (ex T211.0540-ČKD 4424/1958) Přerov AGRO ex Benzina 19-4-06

701 754-4 (T211.1754, ex.T211.0714-ČKD5366/1961) Zdice (ex.ČKD Hořovice) 18-1-2011

701 754-4 (T211.1754, ex.T211.0714-ČKD5366/1961) Praha-Smíchov (ex.ČKD Hořovice) 18-1-2011

701 759-3 (T211.0501-ČKD 1961) Poľnonákup Belar,Lehnice 27-6-2001

701 768-4 (ex T211.0707) Ostrava-Vítkovice 83´

701 773-4 (T211.0788-ČKD 5387/1961) REZ Trade-Kovošrot Trojek,Ostrava-Přívoz 5-3-2014

701 774-2 (T211.0894) Vítkovice 1-5-2015

701 776-7 Lužná u Rakovníka-Muzeum 1-5-04

701 777-5 (ex T211.0727-ČKD 4980/1960) Brno-Dolní, ex ? ZZN Měšice u Prahy ,ex Keramika Bechyně 15-10-10

701 779-1 (ex.T211.0882-reko JLS 96-031) ex. BUPAK Č. Budějovice Kolín 14-8-2015

701 783-3 (ex T211.0628-ČKD 4668-248) Tonaso,Neštěmice ex Slezskomoravská dráha ? 17-4-08

701 783-3 (ex T211.0628-ČKD 4668-248) Tonaso,Neštěmice ex Slezskomoravská dráha ? 20-9-2010

701 783-3 (ex T211.0628-ČKD 4668-248) ex.Tonaso Neštěmice ,ex Slezskomoravská dráha ?,SÚD Teplice 18-1-2017

701 953-2 ( TU.29.003) (ex T211.071-ČKD 4742/1960) Košice, bývalá pionýrská železnice...´99

701 953-2 ( TU.29.003) (ex T211.071-ČKD 4742/1960) Košice, bývalá pionýrská železnice 30-7-2012